1359575

Taklampa, "Saturnus", 1940-tal.

Taklampa, "saturnus", 1940-tal.

Kupa i glas, ring i frostat glas, diameter ca 50 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK