1362801

Hans Bergström och Erik Höglund, taklampor 2 st, "Struten" för Ateljé Lyktan 1960-tal

Hans bergström och erik höglund, taklampor 2 st, "struten" för ateljé lyktan 1960-tal.

Koppar och glas, höjd ca 40 cm

Åldersrelaterat slitage. senare sladd.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK