1328890

Annuli Viherjuuri

(Finland, Född 1984)
Annuli viherjuuri, "gårdagen".

Annuli Viherjuuri, "Gårdagen"

A tergo sign. 2006. Oil on canvas 82 x 68 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Galleria 4-Kuus, Helsingfors.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Klubbat pris
2 250
23 130
2 542
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (37 bud)
3 okt 19:26
2 250 EUR
9
3 okt 19:26
2 200 EUR
9
3 okt 19:25
2 150 EUR
3 okt 19:24
2 050 EUR
9
3 okt 19:24
2 050 EUR