1342854

Riikka Soininen

(Finland, Född 1968)
Riikka soininen, "dancing slow".

Riikka Soininen, "Dancing slow".

Sign. 2008. Olja på duk 36 x 160 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Klubbat pris
1 050
10 794
1 186
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (28 bud)
3 okt 19:13
1 050 EUR
3 okt 19:13
1 000 EUR
3 okt 19:12
980 EUR
3 okt 19:12
960 EUR
3 okt 19:12
920 EUR