1320501

Ingegerd Möller

(Sverige, 1928-2018)
Ingegerd möller, olja på duk. osignerad.

Ingegerd Möller, olja på duk. Osignerad.

Komposition. 96 x 96 cm.

Slitage.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist Grafik
+46 (0)739 40 08 27

Utropspris
5 000 SEK