1320580

Ingegerd Möller

(Sverige, 1928-2018)
Ingegerd möller, olja på duk. signerad.

Ingegerd Möller, olja på duk. Signerad.

"Pappa fiskar". 102 x 124 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Prins Eugens Waldemarsudde, Stockholm.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist Grafik
+46 (0)739 40 08 27

Utropspris
8 000 SEK