1326299

Ingegerd Möller

(Sverige, 1928-2018)
Ingegerd möller, olja på duk. osignerad.

Ingegerd Möller, olja på duk. Osignerad.

Nattbild. 64 x 72 cm.

Slitage, färgbortfall, krackeleringar och lagningar.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist Grafik
+46 (0)739 40 08 27

Utropspris
2 500 SEK