1331910

Helmut Starke, "Frankfurt chair", stolar, ett par.

Helmut starke, "frankfurt chair", stolar, ett par.

Ben av stål med sits av plast, sitthöjd 46 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.

Visning 13–17 oktober, Berzelii Park 1, Stockholm
Öppet onsdag–fredag 11–17, lördag–söndag 11–16

Uthämtning av inköpta verk Bukowskis Västberga allé 3, från den 21 oktober

Öppettider Västberga Allé 3
Måndag 10–17, Tisdag 10–19, onsdag–fredag 10–17, lördag 11–15, söndag: stängt

Klubbat pris
5 600
543
611
Utropspris
800 SEK
Budhistorik (24 bud)
14 okt 7:49
5 600 SEK
14 okt 7:49
5 400 SEK
14 okt 7:23
5 200 SEK
14 okt 7:23
5 000 SEK
14 okt 7:23
4 900 SEK