Flaskhållare, 1900-talets första hälft.

Bemålad metall, längd ca 40 cm, bredd 40 cm, höjd 33,5 cm.

Slitage. Rostangrepp. Färgbortfall. Böjd.

Visning 13–17 oktober, Berzelii Park 1, Stockholm
Öppet onsdag–fredag 11–17, lördag–söndag 11–16

Uthämtning av inköpta verk Bukowskis Västberga allé 3, från den 21 oktober

Öppettider Västberga Allé 3
Måndag 10–17, Tisdag 10–19, onsdag–fredag 10–17, lördag 11–15, söndag: stängt

Klubbat pris
4 200
378
398
Utropspris
500 SEK
Budhistorik (34 bud)
17 okt 2021 21:21
4 200 SEK
10
17 okt 2021 21:21
4 000 SEK
17 okt 2021 21:18
3 800 SEK
10
17 okt 2021 21:17
3 600 SEK
11
17 okt 2021 21:15
3 400 SEK
10
17 okt 2021 21:12
3 200 SEK
17 okt 2021 21:09
3 000 SEK
9
17 okt 2021 21:09
3 000 SEK
17 okt 2021 20:26
2 750 SEK
8
17 okt 2021 20:26
2 550 SEK
17 okt 2021 17:58
2 250 SEK
17 okt 2021 17:58
2 050 SEK
17 okt 2021 17:53
1 950 SEK
17 okt 2021 17:53
1 850 SEK
16 okt 2021 18:56
1 750 SEK
16 okt 2021 18:56
1 650 SEK
16 okt 2021 18:56
1 500 SEK
16 okt 2021 18:56
1 400 SEK
15 okt 2021 7:07
1 300 SEK
14 okt 2021 23:18
1 200 SEK
13 okt 2021 21:44
1 100 SEK
13 okt 2021 21:44
1 000 SEK
13 okt 2021 15:06
950 SEK
13 okt 2021 15:06
900 SEK
13 okt 2021 11:39
750 SEK
13 okt 2021 11:39
700 SEK
13 okt 2021 11:38
620 SEK
9 okt 2021 11:27
570 SEK
9 okt 2021 11:27
520 SEK
9 okt 2021 11:27
500 SEK
9 okt 2021 11:02
450 SEK
9 okt 2021 11:02
400 SEK
9 okt 2021 10:43
350 SEK
8 okt 2021 18:54
300 SEK
Mollie Engström
Mollie Engström
Assisterande specialist konst
+46 (0)70 748 22 63