1338503

Album med 9 st tuschstenar, Kina, 1900-tal.

Album med 9 st tuschstenar, kina, 1900-tal.

Albumets mått, 21 x 31,5 x 3 cm.

Sprickor. Torrsprickor, Fuktskador på album, Skador. Slitage.

Placering: Visas på begäran

Visning 13–17 oktober, Berzelii Park 1, Stockholm
Öppet onsdag–fredag 11–17, lördag–söndag 11–16

Uthämtning av inköpta verk Bukowskis Västberga allé 3, från den 21 oktober

Öppettider Västberga Allé 3
Måndag 10–17, Tisdag 10–19, onsdag–fredag 10–17, lördag 11–15, söndag: stängt

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
4 000
388
437
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (28 bud)
17 okt 17:59
4 000 SEK
10
17 okt 17:53
3 800 SEK
16 okt 18:12
3 600 SEK
10
16 okt 18:12
3 500 SEK
10
16 okt 14:36
3 300 SEK