1338636

Ramar, 3 st, trä, 1900-talets sista kvartal.

Yttermått, 23 x 29 cm, 28 x 34 cm, 30 x 34,5 cm.
Innermått, 8 x 13 cm, 13 x 18,5 cm, 14 x 19 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Färgbortfall.

Visning 13–17 oktober, Berzelii Park 1, Stockholm
Öppet onsdag–fredag 11–17, lördag–söndag 11–16

Uthämtning av inköpta verk Bukowskis Västberga allé 3, från den 21 oktober

Öppettider Västberga Allé 3
Måndag 10–17, Tisdag 10–19, onsdag–fredag 10–17, lördag 11–15, söndag: stängt

Klubbat pris
2 400
233
262
Utropspris
500 SEK
Budhistorik (22 bud)
8
17 okt 19:00
2 400 SEK
13 okt 0:54
2 200 SEK
13 okt 0:54
2 000 SEK
13 okt 0:54
1 900 SEK
13 okt 0:53
1 800 SEK