1338649

Golvlampa, industrimodell, 1900-talets första hälft.

Justerbar, höjd ca 140 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Repa.

Visning 13–17 oktober, Berzelii Park 1, Stockholm
Öppet onsdag–fredag 11–17, lördag–söndag 11–16

Uthämtning av inköpta verk Bukowskis Västberga allé 3, från den 21 oktober

Öppettider Västberga Allé 3
Måndag 10–17, Tisdag 10–19, onsdag–fredag 10–17, lördag 11–15, söndag: stängt

Klubbat pris
14 100
1 412
1 644
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (64 bud)
17
17 okt 17:01
14 100 SEK
18
17 okt 17:01
13 600 SEK
17
17 okt 17:01
13 100 SEK
18
17 okt 17:01
12 700 SEK
18
17 okt 17:00
12 400 SEK