1338653

Pall, industrimodell, 1900-tal.

Höj- och sänkbar, sitthöjd 65 cm.

Rostangrepp. Slitage. Färgbortfall.

Visning 13–17 oktober, Berzelii Park 1, Stockholm
Öppet onsdag–fredag 11–17, lördag–söndag 11–16

Uthämtning av inköpta verk Bukowskis Västberga allé 3, från den 21 oktober

Öppettider Västberga Allé 3
Måndag 10–17, Tisdag 10–19, onsdag–fredag 10–17, lördag 11–15, söndag: stängt

Klubbat pris
8 200
821
956
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (40 bud)
13
17 okt 16:10
8 200 SEK
12
17 okt 16:10
8 000 SEK
12
17 okt 16:10
7 700 SEK
13
17 okt 16:10
7 500 SEK
12
17 okt 16:10
7 000 SEK