1338700

Okänd konstnär, skulptur, papper, signerad, utförd 2007.

I form av vågformad inbunden bok. Signerad på sista bladet. Längd 18 cm, höjd 5 cm.

Något hanteringsslitage.

Visning 13–17 oktober, Berzelii Park 1, Stockholm
Öppet onsdag–fredag 11–17, lördag–söndag 11–16

Uthämtning av inköpta verk Bukowskis Västberga allé 3, från den 21 oktober

Öppettider Västberga Allé 3
Måndag 10–17, Tisdag 10–19, onsdag–fredag 10–17, lördag 11–15, söndag: stängt

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassiskt konst
+46 (0)721 428 962

Klubbat pris
8 400
814
917
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (41 bud)
17 okt 17:46
8 400 SEK
10
17 okt 17:46
8 200 SEK
17 okt 17:46
8 000 SEK
10
17 okt 17:46
7 900 SEK
10
17 okt 17:45
7 700 SEK