1342258

Tom Benson, fotografi, 4 st, med copyrightstämpel a tergo.

Tom benson, fotografi, 4 st, med copyrightstämpel a tergo.

Fotografier från TV-inspelningen av "Natten är dagens mor". På bild syns Reine Brynolfson, Lars Erik Berenett, Percy Brandt och Lena Brogren. Regi Björn Melander. 14x21,5 cm, 16x21,5 cm, 16x21,5 cm, 16x21,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Vågigt papper. Repor. Skador. Slitage.

Visning 13–17 oktober, Berzelii Park 1, Stockholm
Öppet onsdag–fredag 11–17, lördag–söndag 11–16

Uthämtning av inköpta verk Bukowskis Västberga allé 3, från den 21 oktober

Öppettider Västberga Allé 3
Måndag 10–17, Tisdag 10–19, onsdag–fredag 10–17, lördag 11–15, söndag: stängt

Klubbat pris
12 500
1 211
1 365
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (38 bud)
17 okt 18:54
12 500 SEK
10
17 okt 18:54
12 000 SEK
10
17 okt 18:54
10 000 SEK
17 okt 18:54
10 000 SEK
10
17 okt 18:52
9 102 SEK