1333844

Maija Louekari

(Finland, Född 1982)
Maija louekari, tuschteckning, "florist", signerad och daterad 2021.

Maija Louekari, tuschteckning, "Florist", signerad och daterad 2021.

76 x 56 cm. Oinramad.

Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
500 EUR
Rekommendationer