1342151

Erja Hirvi

(Finland, Född 1968)
Erja hirvi, "växt".
Erja hirvi, "växt".
Erja hirvi, "växt".

Erja Hirvi, "Växt".

Sign. -19. Olja på duk 150 x 100 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst (Föräldraledig)
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
2 500 EUR
Rekommendationer