1334088

Anders Zorn

(Sverige, 1860-1920)
Anders zorn, etnsing, signerad och daterad paris 1906, samt signerad i blyerts.

Anders Zorn, etnsing, signerad och daterad Paris 1906, samt signerad i blyerts.

"Marcellin Berthelot". P 21.2 x 15.7 cm.

Ej examinerad ur ram.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
4 000 SEK