1361924

Stig Lindberg

(Sverige, 1916-1982)
Stig lindberg, färglitografi, signerad i trycket.

Stig Lindberg, färglitografi, signerad i trycket.

Törnrosa. 28 x 19.5 cm (dagermått).

Ej examinerad ur ram.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
3 000 SEK