1361925

Stig Lindberg

(Sverige, 1916-1982)
Stig lindberg, litografi, signerad och numrerad 253/280 samt daterad -77.

Stig Lindberg, litografi, signerad och numrerad 253/280 samt daterad -77

Flicka hållandes målning. Bildstorlek 22 x 15 cm.

Ej examinerad ur ram. Något gulnad.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
3 000 SEK