1364177

Stig Lindberg

(Sverige, 1916-1982)
Stig lindberg, akvarell på papper, signerad stig l.

Stig Lindberg, akvarell på papper, signerad Stig L.

Monterad med passepartout i plexilåda. Bildyta 37 x 18 cm.

Ej examinerad ur ram. Spår av rullningsveck.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
4 000 SEK