1364196

Stig Lindberg

(Sverige, 1916-1982)
Stig lindberg, akvarell på papper, signerad stig l.

Stig Lindberg, akvarell på papper, signerad Stig L.

Monterad med passepartout i plexilåda. Bildmått 18 x 24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
26 500
2 568
2 893
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (66 bud)
13
27 nov 16:20
26 500 SEK
14
27 nov 16:19
25 500 SEK
13
27 nov 16:19
25 000 SEK
14
27 nov 16:18
24 000 SEK
13
27 nov 16:17
23 000 SEK