Christian Fredrik Swensson (Svensson)

(Sverige, 1834-1909)
(Sverige, 1834-1909)

Christian Fredrik Swensson, olja på duk, signerad.

Marin med segelfartyg. Signerad C F Swensson. 83 x 49 cm.

Utropspris
12 000 SEK