Konst Klassisk svensk konst
1355379

Thure Wallner

(Sverige, 1888-1965)
Thure wallner, olja på pannå, signerad.

Thure Wallner, olja på pannå, signerad.

Domherrar på rönnbärsgren. 34 x 25 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
20 000 SEK