1359915

Alfred Thörne

(Sverige, 1850-1916)
Alfred thörne, olja på duk, signerad.

Alfred Thörne, olja på duk, signerad.

Fiskafänge. 100 x 170 cm.

Något krackelerad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Klubbat pris
60 000
5 814
6 550
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (46 bud)
12
27 nov 18:53
60 000 SEK
9
27 nov 18:53
59 000 SEK
12
27 nov 18:51
57 000 SEK
9
27 nov 18:51
55 000 SEK
12
27 nov 18:49
53 000 SEK