Flask- och glasställ, samt fat 13 delar, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1948 samt 1946.

Slät modell. Fem flaskställ, diameter 8 cm. Fem glasställ, diameter 7 cm. Stämplade med tillverkarens märke samt årsstämpel för 1948. Samt tre fat, diameter 27 cm, stämplade med tillverkarens märke samt årsstämpel för 1946.

Slitage. Repor.

350
31
32
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
30 jun 2022 6:46
350 SEK
29 jun 2022 19:24
300 SEK
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13