Karmstol, sannolikt Holland, omkring 1980.

Stomme av svartlackerad metall. Sits och rygg av svart textil. Sitthöjd 37. Bredd 61. Djup 63. Höjd 64 cm.

Slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Enligt uppgift inköpt på NK.

Klubbat pris
2 200
194
203
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
29 jun 2022 14:29
2 200 SEK
29 jun 2022 14:29
2 000 SEK
28 jun 2022 18:42
1 900 SEK
28 jun 2022 18:42
1 800 SEK
28 jun 2022 12:53
1 700 SEK
28 jun 2022 12:53
1 600 SEK
28 jun 2022 12:53
1 500 SEK
23 jun 2022 12:37
300 SEK