Sidenbroderier, två stycken, Kina, 1900-talets första hälft.

Föreställande tuppar. 92 x 72 cm.

Slitage. Skador.

Klubbat pris
3 012
267
282
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
7 aug 2022 15:39
3 012 SEK
7 aug 2022 15:39
3 000 SEK
7 aug 2022 15:38
2 811 SEK
7 aug 2022 15:38
2 611 SEK
6 aug 2022 19:31
1 120 SEK
6 aug 2022 19:31
1 020 SEK
6 aug 2022 19:30
970 SEK
6 aug 2022 19:30
920 SEK
3 aug 2022 12:17
800 SEK
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13