Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

Knivar, 12 st (7+5), silver,

Knivar, 12 st (7+5), silver,

Oidentifierade mästarstämplar. Blad av stål. Bestående av:
7 knivar, längd 24 cm.
5 knivar, längd 21 cm.

Total vikt; 1010 gram.
bl a Moskva 1841

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 222
118
135
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
23 jun 2022 12:12
1 222 SEK
23 jun 2022 12:12
1 222 SEK
22 jun 2022 20:31
1 000 SEK
Alexander Johansson
Alexander Johansson
Assisterande specialist konsthantverk
+46 (0)707 88 84 71

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13