Fällbord, svenskt, 1700-talets slut.

Tredelad pelarfot av björk. Kvadratisk skiva fanerad med alrot. Bredd 88 x 88, höjd 72 cm.

Renoverad. Lagning. Torrsprickor.

Klubbat pris
1 600
144
152
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
28 jun 2022 20:36
1 600 SEK
23 jun 2022 10:22
1 500 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703