Snusflaska med propp, insidesmålad. Kina, 1900-tal.

Målad dekor å insidan föreställande lärd man å ena sidan, den andra med ett flodlandskap. Höjd 7,5 cm.

Små nagg.

300
29
33
Utropspris
2 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
5 jul 2022 17:28
300 SEK