Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Skåp, Kina, 1900-talets andra hälft.

Betsat lövträ med målad dekor av landskap. Två skåpsdörrar med bakomvarande hyllinredning. Höjd 181 cm. Bredd 122 cm. Djup 57.5 cm.

Slitage. Renoverat och kompletterat Torrsprickor.

Klubbat pris
1 800
174
200
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
5 jul 2022 21:00
1 800 SEK
5 jul 2022 21:00
1 000 SEK
5 jul 2022 18:48
500 SEK
4 jul 2022 21:47
300 SEK
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13