Skåp, Kina, 1900-talets andra hälft.

Betsat lövträ med målad dekor av landskap. Två skåpsdörrar med bakomvarande hyllinredning. Höjd 181 cm. Bredd 122 cm. Djup 57.5 cm.

Slitage. Renoverat och kompletterat Torrsprickor.

Klubbat pris
1 800
171
195
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
5 jul 2022 21:00
1 800 SEK
5 jul 2022 21:00
1 000 SEK
5 jul 2022 18:48
500 SEK
4 jul 2022 21:47
300 SEK
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13