Ivo Rozsypal, vas, glas, Tjeckien, signerad och daterad -83.

Klarglas med underfång i blått och randdekor i vitt. Signerad Rozsypal och daterad -83. Höjd 21 cm.

Smärre ytslitage. Mindre repor undertill.

Klubbat pris
950
84
88
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
29 jun 2022 12:06
950 SEK
29 jun 2022 12:06
900 SEK
29 jun 2022 12:06
850 SEK
29 jun 2022 12:06
800 SEK
28 jun 2022 22:46
700 SEK
28 jun 2022 1:55
650 SEK
28 jun 2022 1:54
600 SEK
28 jun 2022 1:54
600 SEK
26 jun 2022 12:52
550 SEK
26 jun 2022 12:52
500 SEK
25 jun 2022 2:18
400 SEK
25 jun 2022 2:18
350 SEK
23 jun 2022 9:43
300 SEK
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38