Stort lås, smidesjärn, Sverige, 1700-tal, daterat 1791.

Smidesjärn. Monogram "H E S" Höjd 41 cm. Bredd 25.5 cm.

Slitage. Ej funktionstestat. Troligtvis senare monogram. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

800
76
87
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
29 jun 2022 19:09
800 SEK
29 jun 2022 19:08
700 SEK
25 jun 2022 23:42
550 SEK
25 jun 2022 23:41
300 SEK
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13