Bordsdekoration, omkring år 1900.

Korg med bukett av blomster, blad, frukter och ekollon i bl.a. textil. På fundament av trä, kupa av glas. Höjd 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Nagg. Ställvis färgbortfall.

Klubbat pris
700
64
68
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
29 jun 2022 19:30
700 SEK
29 jun 2022 19:30
650 SEK
28 jun 2022 22:06
600 SEK
24 jun 2022 16:06
550 SEK
24 jun 2022 16:06
500 SEK
24 jun 2022 16:05
450 SEK
24 jun 2022 16:05
400 SEK
22 jun 2022 13:59
300 SEK
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17