Bokhylla med skrivskiva, 1940-tal.

Fanerad med björk och palisander. Nedfällbar skrivskiva med bakomliggande lådinredning. Skåp och tre lådor. Längd 142, djup 36, höjd 118 cm. Nyckel finns.

Fanerskador. Märken. Repor. Nedersta lådans lås fungerar ej. Nyckel finns.

Klubbat pris
1 600
152
174
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
29 jul 2022 19:54
1 600 SEK
29 jul 2022 19:54
1 500 SEK
29 jul 2022 19:54
1 500 SEK
29 jul 2022 19:53
1 400 SEK
29 jul 2022 19:53
1 300 SEK
26 jul 2022 17:27
1 200 SEK
26 jul 2022 17:27
1 100 SEK
23 jul 2022 23:08
1 000 SEK
Om Cites

CITES-intyg medföljer

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14