Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

Ljuskrona, barockstil, 1900-tal.

Krona av mässing med åtta lösa ljusarmar. För sexton ljus. Diameter 73, höjd 85 cm.

Skador.

Klubbat pris
1 000
97
111
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
1 jul 2022 22:25
1 000 SEK
1 jul 2022 22:25
300 SEK