Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

Stolar, 6 st, 1900-talets andra hälft.

Stomme av betsad ek. Snörsits. Sitthöjd 45 cm.

Skador. Lagningar. Lagningar.

Klubbat pris
4 400
426
488
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (32 bud)
26 jul 2022 19:30
4 400 SEK
26 jul 2022 19:30
4 200 SEK
26 jul 2022 19:30
4 000 SEK
26 jul 2022 19:30
3 800 SEK
26 jul 2022 19:30
3 600 SEK
26 jul 2022 19:29
3 600 SEK
26 jul 2022 19:29
3 400 SEK
26 jul 2022 19:29
3 200 SEK
26 jul 2022 19:29
3 000 SEK
26 jul 2022 19:29
3 000 SEK
26 jul 2022 19:28
2 800 SEK
26 jul 2022 19:28
2 600 SEK
26 jul 2022 19:26
2 400 SEK
25 jul 2022 10:26
2 200 SEK
25 jul 2022 10:25
2 000 SEK
25 jul 2022 10:25
1 900 SEK
25 jul 2022 10:25
1 800 SEK
25 jul 2022 10:25
1 700 SEK
25 jul 2022 10:25
1 600 SEK
25 jul 2022 10:25
1 500 SEK
24 jul 2022 22:33
1 300 SEK
24 jul 2022 22:33
1 200 SEK
24 jul 2022 22:33
1 200 SEK
24 jul 2022 20:58
1 100 SEK
24 jul 2022 20:58
1 000 SEK
24 jul 2022 20:58
950 SEK
24 jul 2022 20:58
900 SEK
24 jul 2022 20:58
850 SEK
22 jul 2022 22:34
800 SEK
22 jul 2022 21:59
650 SEK
21 jul 2022 23:30
600 SEK
21 jul 2022 16:29
500 SEK