Brita Svefors

(Sverige)
Brita Svefors
(Sverige)

Brita Svefors, matta, "Opal", rölakan, Axeco, signerad S, ca 202 x 137 cm.

Etikettmärkt.

Smärre slitage. Smärre fläckar. Något smutsig.

Klubbat pris
1 400
123
128
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
29 jun 2022 20:10
1 400 SEK
29 jun 2022 20:09
1 300 SEK
29 jun 2022 20:06
1 200 SEK
29 jun 2022 19:41
1 100 SEK
29 jun 2022 19:37
1 000 SEK
29 jun 2022 19:37
1 000 SEK
29 jun 2022 19:36
950 SEK
29 jun 2022 19:36
900 SEK
25 jun 2022 22:59
850 SEK
25 jun 2022 22:59
800 SEK
25 jun 2022 22:59
800 SEK
25 jun 2022 20:15
650 SEK
23 jun 2022 15:27
600 SEK
23 jun 2022 15:27
600 SEK
22 jun 2022 23:15
550 SEK
22 jun 2022 23:15
500 SEK
22 jun 2022 11:57
300 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69