Spegellampetter ett par, Nyrokoko, omkring år 1900.

Bronserade. För två ljus. 61 x 55 cm.

Slitage. Senare bronsering. Smärre skador. En ljuspipa bruten, men medöljer.

Klubbat pris
1 000
95
109
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
7 jul 2022 13:53
1 000 SEK
7 jul 2022 13:42
899 SEK