Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Bord, Swedish Grace, 1900-talets första hälft

Fanerat trä. Diameter ca 84 cm. Höjd ca 60 cm.

Slitage. Märken.

Klubbat pris
3 500
339
388
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
3 jul 2022 19:04
3 500 SEK
3 jul 2022 19:04
3 300 SEK
3 jul 2022 19:03
3 100 SEK
3 jul 2022 19:03
3 000 SEK
3 jul 2022 19:01
2 500 SEK
3 jul 2022 19:01
2 300 SEK
3 jul 2022 19:01
2 100 SEK
3 jul 2022 19:01
2 000 SEK
3 jul 2022 19:00
1 600 SEK
3 jul 2022 19:00
1 500 SEK
3 jul 2022 19:00
1 300 SEK
3 jul 2022 19:00
1 200 SEK
3 jul 2022 19:00
1 100 SEK
3 jul 2022 18:58
1 000 SEK
3 jul 2022 18:21
600 SEK
3 jul 2022 18:14
500 SEK
3 jul 2022 14:55
400 SEK
3 jul 2022 13:40
300 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13