Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

Takkrona, 1900-talets första hälft.

Stomme av mässing behängd med prismor. Sex ljuspunkter. Höjd 80 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Enstaka prismor saknas.

Klubbat pris
950
92
105
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
27 jul 2022 19:04
950 SEK
27 jul 2022 19:01
900 SEK
27 jul 2022 19:01
888 SEK
27 jul 2022 19:00
827 SEK
27 jul 2022 19:00
777 SEK
27 jul 2022 17:48
650 SEK
27 jul 2022 17:48
600 SEK
27 jul 2022 17:47
550 SEK
27 jul 2022 17:47
500 SEK
27 jul 2022 17:47
400 SEK
27 jul 2022 17:47
350 SEK
26 jul 2022 23:37
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13