Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Oidentifierad konstnär, omkring år 1900, olja på duk, signerad.

Stilleben med frukter. Signerad "J Ewert". 62 x 73 cm.

Smärre ytslitage.

Klubbat pris
2 400
233
266
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
3 jul 2022 20:04
2 400 SEK
3 jul 2022 18:56
2 200 SEK
1 jul 2022 11:39
2 000 SEK
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13