Taklampa, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing. 6 ljuspunkter med bärnstensfärgade glaskupor. Höjd 130, diameter 60 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

500
47
54
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
14 jul 2022 15:09
500 SEK