Vägglampor, ett par, modell 23105, Valinte 1960-tal.

Bär tillverkarens stämpel. Höjd 22 cm. Djup 14 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
80
902
83
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (2 bud)
29 jun 2022 16:47
80 EUR
22 jun 2022 18:22
75 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977