Arne Jones E1299

Barbro Nilsson

(Sverige, 1899-1983)
Barbro Nilsson
(Sverige, 1899-1983)

Barbro Nilsson, matta, "Gröningen ljus", flossa, ca 150 x 91 cm, signerad AB MMF BN.

(AB Märta Måås-Fjetterström, Barbro Nilsson). Komponerad 1954 (Ovanlig).

Obetydligt ytslitage.

30 000
2 846
3 257
Utropspris
45 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
27 jun 2022 15:12
30 000 SEK
22 jun 2022 7:43
28 888 SEK
21 jun 2022 6:21
25 000 SEK
20 jun 2022 18:33
10 000 SEK

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69