Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Sängbord, sent 1900-tal.

Sängbord, sent 1900-tal.

Bonat lövträ. Låda och skåp. Bredd 46, djup 34, höjd 60 cm.

Slitage. Fläckar invändigt.

Klubbat pris
400
39
44
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
9 jul 2022 20:06
400 SEK
9 jul 2022 20:06
350 SEK
6 jul 2022 14:58
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13