Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Piedestaler, ett par, 1900-tal.

Svarvade, målade i grått och svart. Höjd 105 cm.

Slitage. Senare målning.

Klubbat pris
1 900
184
211
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
7 jul 2022 5:39
1 900 SEK
7 jul 2022 5:39
1 800 SEK
6 jul 2022 22:46
1 100 SEK
4 jul 2022 9:50
1 000 SEK
Alexander Johansson
Alexander Johansson
Assisterande specialist konsthantverk
+46 (0)707 88 84 71

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13