Tamburmajor, 1900-talets slut.

Lackad björk. Höjd 178 cm.

Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
55
623
57
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (2 bud)
29 jun 2022 18:25
55 EUR
24 jun 2022 0:06
50 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

378. Astrid Sylwan, Untitled.
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK